Nasıl Dahiders'li Olurum?

Nasıl Dahidersli Olurum?

Dahiders; yurt genelindeki ilk ve ortaokul öğrencileri ile öğretmenlerine; güncel materyalleri, çağdaş yöntemlerle, modern teknolojiyle, dilediği zaman, dilediği yerde ulaşabileceği en ekonomik şartlarla sunan, öğrencinin eğlenerek öğrenmesini sağlayan, zengin dokümanlarına ilaveten canlı destek ve çözüm içerikli interaktif ürünleri barındıran, TEOG gibi sınavlara hazırlık için web üzerinden eğitim ve ölçme değerlendirme destek hizmetleri sunan yardımcı bir platformdur.

Dahiders'e öğrencilerimiz bayilerimiz aracılığıyla, banka havalesiyle, internetten kredi kartı ile ödeyerek, posta çekiyle yada kargo ile kapıda ödeme seçeneğiyle üye olabilirler.

Bu seçeneklerden birisi ile ödeme yaptıktan sonra edindiğiniz üyelik kodunu kullanarak sitemizdeki buradan üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üyeliğiniz üye olduğunuz tarihten itibaren paket üyeliğinizin süresi kadar geçerlidir, standart üyelik süresi 1 yıldır. Eylül ayında üyeliğinizin otomatik olarak bir üst sınıfa geçişi gerçekleşir.

Bayi Kanalı

Bulunduğunuz illerde bayilerimiz ile iletişime geçerek üyelik kodu satın alabilirsiniz, İllerdeki bayilerimizle ilgili bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile üyelik paketleri sayfamızdan üyelik paketinizi seçebilir ve kredi kartı ile ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Üyelik kodunuz cep telefonu numaranıza SMS ile gönderilecektir.
Dipnot: Satın alma aşamasında cep telefonu numaranızı doğru yazdığınızdan emin olunuz.

Banka Havalesi veya Posta Çeki ile Ödeme

Üyelik paketleri sayfamızdan seçmiş olduğunuz paketin üyelik bedelini banka hesaplarımız sayfasında bulunan hesap numaralarından birine EFT veya Havale yaparak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra lütfen bizimle buradan veya 0 (850) 304 94 84 nolu telefondan iletişime geçiniz.
Dipnot: Açıklama kısmına öğrenci adı ve soyadını lütfen yazınız.

Dahiders Dijital Eğitim Platformu