Dahiders Hakkında

Dahiders; güncel materyalleri, çağdaş yöntemlerle, modern teknolojiyle, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde, En ekonomik şartlarla sunar, eğlenerek öğrenmenizi sağlar.

2000'li yıllardan itibaren teknolojik yayın çalışmaları yapmaya başlamış olan Dahiders, 2010 yılından itibaren dijital yayıncılık alanında AR-GE çalışmalarına ağırlık vermiştir.

2012 yılından bu yana da eğitim, yayıncılık, bilişim, yazılım, tasarım, proje ve danışmanlık branşlarındaki çalışmalarını sentezleyerek öğrencilerimizin, öğretmenlerimiz ve velilerimizin eğitsel alandaki yardımcı kaynak beklentilerini karşılamak maksadıyla zengin dokümanlarına ilaveten canlı destek ve çözüm içerikli interaktif ürünleriyle yurt genelindeki üyelerine hizmet sunan yardımcı bir destek sistemidir.

Dahiders uzman ekipleriyle Türkiye’ de ve dünyada eğitim alanındaki teknoloji ve gelişmeler ile müfredat ve sınav sistemini yakından takip eder.

Bu süreçte kaynaklarını, içeriklerini ve teknik hizmet altyapısını sürekli günceller.

Ürünlerini eğitim uzmanlarının görüşleri doğrultusunda öğrencilerin yaş grupları, sosyal ve gelişim özelliklerini dikkate alarak eğitimci ve velilerin beklentilerini karşılayacak titizlik ve yeterlikte hazırlamaya azami özen gösterir.

Dahiders severek öğrenmeyi, teknoloji ve zamanı etkin kullanmayı, düzenli çalışma alışkanlığı kazandırmayı, geleceği planlama bilinci yaratmayı, kendine özgüveni olan, faydalı çalışmalar üreten bilgili ve bilinçli gençlerin gelişmesine ve yetişmesine katkı sağlamayı amaçlar.

Dahiders’ in temel vizyonu:

Günümüzde çağdaş eğitim ve bilişim teknolojilerinin katkısını görmek ve çocuğuna desteğini her zaman hissettirmek isteyen velilerimize, geleceğini bilgi temelinde, kendine güven ve cesaretle hazırlamak isteyen tüm öğrencilerimize tüm bu sürece emek veren değerli öğretmenlerimize beklentilerine uygun destek ve katkıları sağlamaktır.